Tüm Markalar

Tüm Modeller

Araç Tipi

Model

Fiyat Aralığı

Altuğ Oto Kiralama
Marka : Model : Araç Tipi : Durumu : Sorunuz Renk : Sorunuz Vites : Sorunuz Yakıt : Sorunuz Fiyat : Sorunuz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)

Ford Connect Kiralama


Ford Connect Kiralama Ankara, Ford Otosan’ın Transit ailesinden olan Ford Connect, şekil olarak Fiesta ve Fusion karışımına benzemekle birlikte yüksek yük taşıma kapasitesi ile Türk insanının dikkatini çekiyor. Aracın içinin oldukça geniş ve konforlu olduğu zaten her şekil bellidir. İç döşemesinin kalitesi ve ferah tasarımı sayesinde Ford Connect tercihinde bulunanlar konforlu bir yolculuk için gereken her şeye sahip olmuş olacaklardır.
Arkadaşları toplayıp yayıla yayıla araba sürmek istiyorum diyenler için Oto Kiralama seçeneklerini tercih etmek ideal bir çözüm olacaktır. Performansı oldukça yerinde ve sallıntı hissettirmeme konusunda oldukça hassas olan bu araç kolayca devirlenebiliyor ve koca cüssesinden beklenmeyecek bir dinamik sürüş keyfiyle kullanıcılarını şaşırtıyor. Bu aracın en büyük sürprizi ise performansı ve büyüklüğü göz önüne alındığında insanı hayretler içinde bırakan yakıt konusundaki cimriliğidir. Yani Ford Connect aracını tercih edenler uygun kira fiyatları ve yakıt tasarrufu ile iki kez tasarruf etmiş oluyor.
Ankara Ford Connect Kiralama, Performansı ile oldukça tatmin edici olan bu araç gücünü yere güvenle aktararak yol boyunca sallıntı hissetmenizi engelleyen donanımlara sahip. Virajlarda ve kaygan yol koşullarında aracı destekleyen çeşitli sistemler sayesinde aracın şeritten çıkması çok zor. Ancak geniş yan yüzeyleri sebebiyle rüzgarlı havalarda biraz savrulabiliyor. Ancak genel olarak tüm özelliklerini bir arada değerlendirirsek yol tutuşundan memnun kalacağınızı söyleyebiliriz. Sevdiklerinizle beraber güvenilir yolculuklar için Ford Connect ile mümkündür..