Tüm Markalar

Tüm Modeller

Araç Tipi

Model

Fiyat Aralığı

Altuğ Oto Kiralama
Marka : Model : Araç Tipi : Durumu : Sorunuz Renk : Sorunuz Vites : Sorunuz Yakıt : Sorunuz Fiyat : Sorunuz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)

Mercedes Vito Kiralama


Mercedes Vito Kiralama Ankara Uzun yolculukların en eğlenceli araçları arasında bulunan Mercedes Vito güvenlik konusu ile ilgili oldukça yetenekli özellikleri ve 8+1 yolcu taşıma kapasitesi ile en fazla tercih edilen modeller arasında yer almayı başarmıştır. Altuğ Oto Kiralama Filomuzda bulunan son model araçlarımız ile şöförlü – şöförsüz ve günübirlik olarak Oto Kiralama hizmetleri vermekteyiz. Şehirler arası yolculuklarınızda deneyimli şöförlerimizi hizmetinize sunuyoruz.
Günümüzde insanların ulaşım ihtiyaçlarını karşılaması için kullanılan araçlar zaruri bir yatırım olmaktan çıkıp mecburu bir yatırım haline geldi. Bunun için yeterli maddi imkanların olmayan tercihleri ise kurumsal Oto Kiralama işletmeleri olmuştur. Özellikle bu işletmeler arasında Altuğ Oto Kiralama konusu ile ilgili oldukça yeteneklidir.
Her bütçeye ve her istediğe yanıt veren hizmet anlayışını benimseyen Altuğ Araç Kiralama, müşterilerine başta Mercedes Vito olmak suretiyle her keseye makul araç sunmaktadır. Ankara Mercedes Vito Kiralama ve çevresinde çok yaygın görülen bir durumdur. Nedeni ise Mercedes Vito Kiralama ’nın dizel yakıt tüketimine sahip olması ve 8+1 kişilik koltuk kapasitesinin bulunmasıdır.
Klima donanıma sahip olan bu eşi benzeri olmayan aracın Kiralama bedelleri ise kira günlerine göre belirlenmektedir. Araçların hepsi servis bakımlı olup trafik kaskoları da mevcuttur. Ayrıca Mercedes Vito araçlarımızda, Havaalanı Transfer, Vip Transfer’ ler gibi ayrıcalıklarımızı sunuyoruz.