Tüm Markalar

Tüm Modeller

Araç Tipi

Model

Fiyat Aralığı

Altuğ Oto Kiralama
Marka : Model : Araç Tipi : Durumu : Sorunuz Renk : Sorunuz Vites : Sorunuz Yakıt : Sorunuz Fiyat : Sorunuz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 oy, ortalama: 5,00 üzerinden 5)

Renault Megane 3 Kiralama


Renault Megane 3 Kiralama Ankara, Yeni Megane’ın hareketli duruşunun temelinde uygun ayarlanmış boyutları yatıyor. Yeni model üçüncü nesil Megane’dan 64 mm daha uzun (4359 mm) ve 25 mm daha alçak (1447 mm). Aks açıklığı 28 mm daha uzun (2669 mm) ve bu rakam rakip modellerden daha çok. Ön ve arka iz genişlikleri 47 mm ve 39 mm genişletilerek 1591 mm ve 1586 mm’ye çıkartılmış. Arka sarkıntı ise kısaltılmış. Tekerlekler 18 inçe kadar çıkabilecek.
Ön kısımda, Renault’nun kurumsal kimliği büyük ve dik logoda ve geniş ön panjurda yansıtılmış. LED gündüz sürüş ışıkları ise tampona kadar uzanan özgün C biçiminde imzaya sahip. Yüksek donanım seviyelerinde hem kısa farlar hem de ana farlarda full-LED aydınlatma modülleri bulunacak. Bu Pure Vision LED teknolojisi halojen aydınlatma ile karşılaştırıldığında gece görüşünde ciddi bir iyileşme sağlıyor.
Güçlü omuzları ile yeni Megane Renault dizaynının duyusallığını başarıyla yansıtıyor. Gövdenin alt kısmındaki ve kaputtaki gergin ve keskin çizgiler arabanın hareketli duruşunu pekiştiriyor. Öndeki yan pencereler ve kapı tutacaklarının çevresindeki krom ayrıntıları yeni Megane’ın kalitesini daha da vurguluyor.

Ön kısmın her iki yanında da hava girişleri, arkada deflektörler ve sürtünme katsayısını azaltmak için kendiliğinden (otomatik) kapanan motorlu flaplar yeni Megane’ı aero dinamik olarak inanılmaz bir verimli hale getiriyor ve düşük yakıt tüketimi ile düşük CO2 emisyonu için katkı sağlıyor. Tamamen LED arka aydınlatma ünitelerindeki arka lambalar sürekli çalışıyor. Yatay aydınlatma imzası arabanın genişliğini vurgulama konusu ile ilgili yarar sağlıyor. Yeni Edge Light teknolojisi vasıtası ile 3D fırça darbesi efektiyle mor tonlar içeren kırmızı bir ışık elde ediliyor.İç kabinde gereç kalitesine ve genel ahenge de bilhassa önem verilmiş. Orta konsol ve kontrol panelinde yumuşak dokunuşlu yüzey, yüksek donanım seviyelerinde Napa deri kaplama ve krom ayrıntılara sahip direksiyon, kontrol butonları ve hava girişleri çevresinde yine krom ayrıntılar bulunuyor.

Ankara Renault Megane 3 Kiralama, Uzun ve geniş orta konsolda ayarlanabilir kol koyma yeri mevcut. Yüksek donanım seviyelerinde renkleri şahsileştirilebilen iki ışıklandırma şeridi yer alıyor. Koltuklar çift yoğunluklu köpükle maksimum konfor sağlıyor. Koltuk meteryalleri sıcak ve modern. Kapı içlerinde ve koltuklarda üst dikişlere de özen gösterilmiş. Hepsi siyah tonlarında beş ayrı döşeme opsiyonu bulunuyor. Yüksek tesisat seviyelerinde Alcantara ile tasarlanmış peluş kadife parlak, yoğun ve 3 boyutlu bir siyah renge sahip. Yine yüksek donanım seviyelerinde ısıtmalı koltuklar ve bel desteği ilaveten sürücü koltuğunda masaj fonksiyonu konforu arttırıyor. Altuğ Oto Kiralama Firmamız ile Renault Megane 3 Otomatik Vites seçeneğininde var olduğunu unutmayınız.