Tüm Markalar

Tüm Modeller

Araç Tipi

Model

Fiyat Aralığı

Altuğ Oto Kiralama
Marka : Model : Araç Tipi : Durumu : Sorunuz Renk : Sorunuz Vites : Sorunuz Yakıt : Sorunuz Fiyat : Sorunuz
1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (10 oy, ortalama: 4,90 üzerinden 5)

Volkswagen Jetta Kiralama


Volkswagen Jetta Kiralama Ankara, Makyajlanan otomobilin yüzünde ilk etapta çok fazla bir farklılık gözükmemekle birlikte LED gündüz farlarına yer verilen 2015 Jetta’da çift-xenon farlar ise opsiyonel olarak sunuluyor.
Arabanın ön ve arka kısmında ek olarak yeni stil dokunuşlar bulunup ve 2015 Jetta önemli değişiklikler var. Genel verimlilik hava sürtünmesini azaltarak ve yuvarlanma direncini artırmaya yardımcı yeni lastikler kullanılarak geliştirilmiştır. Yeni sürücü destek sistemleri, Kör Nokta Algılama, ön çarpışma uyarı sistemi ve arka çapraz trafik uyarı sistemleri mevcuttur. Yeni Jetta otomobilde yeni malzemeler ve ekipmanları mevcut zenginleştirilmiş bir ürün yelpazesine sahip yükseltilmiş iç tasarım görünüyor. 2015 Jetta üç dört silindirli benzinli motorlar sunmaya devam ediyor.
Ankara Volkswagen Jetta Kiralama arka farları, arka logo ve tampon bölümü aero etkin bir şekilde güncellendi. İki tarafta entegre spoyler çizgileri ve arka çamurluklar genişletilerek otomobilin silueti değişmiştir. Yeni tampon Volkswagen Jetta için arka kısımdaki yeni görünümü tamamlar.